Ranking zakładów bukmacherskich. Gdzie grać online?

Chciałbyś rozpocząć obstawiać mecze, ale nie wiesz jakiego bukmachera wybrać? A może jesteś już zmęczony swoim teraźniejszym bukmacherem i musisz go zmienić? Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby wybrać odpowiedniego bukmachera, który posiada szeroką gamę zakładów oraz przeróżnych kombinacji, ofertę skierowaną właśnie do nas (chociażby gdy chcemy obstawiać mniej popularne sporty), a także świetne bonusy na start i dbałość o stałych graczy. Bukmacher posiadający wszystkie te cechy, to właśnie ten, którego powinniśmy wybrać i powierzyć mu swoje pieniądze oraz postawione kupony. Przechodząc do sedna sprawy – który z bukmacherów na polskim rynku posiada właśnie te wszystkie, wyżej wymienione cechy? Oto ranking pięciu najlepszych zakładów bukmacherskich.

5. Miejsce, czyli czołówka bukmacherów

Bukmacher, który od kilku lat prężnie rozwija się na polskim rynku i naszym zdaniem musi znaleźć się w rankingu zakładów bukmacherskich. Dokładniej mówiąc chodzi o firmę Forbet, która posiada kilka smaczków dla nowych, jak i stałych graczy. Przede wszystkim zachęcić może najlepszy bonus na start. Każdy, kto zarejestruje swoje konto może otrzymać nawet 2000 złotych bonusu! Wszystko dzięki temu, że otrzymujemy środki bonusowe od pierwszych trzech depozytów, a nie jak w większości – od pierwszej wpłaty. Bardzo ciekawie wygląda darmowe 20 złotych dla każdego gracza, który obchodzi urodziny – prezent od bukmachera. Takimi akcjami Forbet pokazuje, że gracze są dla nich najważniejsi. Poza tym liczne transmisje live, szeroka oferta na wiele sportów – od krykieta, przez squash’a, aż do szachów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

4. Miejsce – rozwijający się bukmacher tuż poza podium

Kolejny z tych bukmacherów, który dopiero wdziera się do czołówki najlepszych polskich bukmacherów, a my już nie wyobrażamy sobie rankingu zakładów bukmacherskich bez nich. Chodzi o LV BET, który z akcji na akcję pokazuje, że trzeba się z nimi liczyć, gdy wymieniamy najlepszych bukmacherów w kraju. Główną zaletą tego bukmachera są promocje. Mistrzowski pakiet powitalny – ta dumna nazwa, daje możliwość zgarnięcia aż 1500 złotych w formie bonusu na start.

Wystarczy dokonać odpowiednich wpłat (otrzymujemy środki dodatkowe od dwóch pierwszych depozytów), dostajemy 1% wpłaconej kwoty do depozytu na konto bonusowe i… do kolejnego kuponu doliczany jest mnożnik x100! Jedynym wymogiem jest obstawienie zakładu typu kombi z minimum 3 zdarzeniami i kursem min. 2.5. Poza bonusem startowym wiele innych promocji, takich jak Multikozak, czyli im więcej postawionych zdarzeń na kuponie, tym większy bonus procentowy otrzymamy – dla przykładu, stawiając 8 zdarzeń, otrzymamy aż 25% więcej wygranej niż powinniśmy! Świetnie wygląda także oferta dla fanów e-sportu. Nie dość, że jest ona bardzo rozbudowana, to jeszcze podczas ważniejszych imprez e-sportowych LV BET tworzy promocje, dzięki którym można wygrać jeszcze więcej. Oczywiście trzeba wspomnieć również o bardzo przystępnej i czytelnej stronie, a także Rapid Pay, czyli bardzo szybkiej wypłacie wygranych środków.

3. Miejsce – podmium rankingu zakładów bukmacherskich otwiera STS

Najniższy stopień podium przypadł chyba najpopularniejszemu w Polsce bukmacherowi. Kiedy słyszymy obstawianie meczów, od razu na myśl przychodzi właśnie on. W naszym rankingu zakładów bukmacherskich musiał znaleźć się w samej czołówce, a chodzi oczywiście o STS. Świetnie rozbudowane STS TV, Cashout na wysokim poziomie, a także oferta na większość istniejących sportów. Te czynniki składają się w bukmachera prawie idealnego. Do tego dochodzą promocje – freebet, czyli 25 złotych dla każdego nowego gracza. Możemy rozpocząć grę bez wpłacania depozytu i już zdobyć realną kasę. Kolejny bonus, nawet do 1200 złotych na start, to wszystko ma wpływ na miejsce, które przypadło właśnie STS-owi. Poza tym szeroka gama rozgrywek e-sportowych i wirtualnych przyciąga rzeszę fanów tej nowej dyscypliny, a tym bardziej konserwatywnym graczom daje możliwość chociażby spróbowania obstawienia przynajmniej jednego zakładu właśnie na tę dziedzinę.

Darmowy zakład i bonus powitalny na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS

2. Miejsce – prawie najlepsi na rynku zakładów bukmacherskich

Drugie miejsce w naszym rankingu zakładów bukmacherskich przypadło – można powiedzieć – staremu nowemu bukmacherowi. Wszyscy ci, którzy interesują się bukmacherką już na pewno wiedzą o kogo chodzi. To nie kto inny, jak Betclic. Firma, która kilka lat temu musiała zwinąć się z polskiego rynku przez zaostrzoną ustawę hazardową powróciła do naszego kraju w tym roku i już wdarła się do ścisłej czołówki. Betclic to przede wszystkim bardzo prosty interfejs strony internetowej, jak i aplikacji. Przypomina bardzo swoją poprzednią wersję sprzed kilku lat. Mimo to jest ona odświeżona i bardzo nowoczesna.

Betclic oferuje najwyższy na rynku cashback, do 500 złotych, czyli tak zwany zakład bez ryzyka. Poza tym nawet do 50% więcej wygranej w promocji Multi+, czyli im więcej obstawimy zdarzeń, tym większy bonus dostaniemy. Warte uwagi jest także „boost”, czyli deklaracja bukmachera dotycząca najwyższego kursu na polskim rynku. Do tego dochodzi oczywiście Betclic tv i szeroka oferta sportów. To sytuuje Betclica na drugim stopniu podium!

Zakład bez ryzyka od Betclic - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Fortunie

1. Miejsce – Ranking zakładów bukmacherskich wygrywa…

Ranking zakładów bukmacherskich zwycięża… No właśnie. Kto? Czytając całe zestawienie, chyba każdy domyśli się, kogo brakuje w naszym rankingu zakładów bukmacherskich. Nie może być inaczej, chodzi oczywiście o Fortunę. Obok STS-u najbardziej rozpoznawalny bukmacher.

Posiada w swojej ofercie posiada największą ilość zakładów i kombinacji, co pokazuje, że ma najszerszą ofertę na naszym rynku. Do tego dochodzi freebet w postaci punktów – otrzymujemy na start 2800 punktów, co odpowiada 20 złotym bonusu. Do tego bonus powitalny i zakład bez ryzyka, które są jednymi z wyższych na rynku. Świetne są także warunki obrotu bonusami – są one najlepsze na rynku i najłatwiejsze dla graczy. Zwykle oscylują w granicach jednokrotnego obrotu! Poza tym Strefa Typera, dzięki której mamy wgląd do forum bukmacherskiego z typami na poszczególne zdarzenia. Dzięki tym wszystkim czynnikom to właśnie Fortuna góruje w naszym rankingu i wydaje się nam, że zasłużenie!

Darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus na start - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Tagged With :

Dodaj komentarz